Fotografia wnętrz i zdjęcia nieruchomości
Wnętrza fotografuję głównie w obrębie Katowic, Olkusza i Krakowa. Zdjęcia obrabiam na szerokogamutowym monitorze graficznym. Dzięki regularnie przeprowadzanej kalibracji – kolorystyka zdjęć jest piękna ale i autentyczna i doskonale wygląda na różnych monitorach oraz wydrukach.

Dziele się wskazówkami aby dobrze przygotować wnętrze przed sesją i podnieść jego atrakcyjność. Podczas fotografowania stosuje podstawowe techniki zaczerpnięte z Home Stagingu aby uwypuklić atuty wnętrza i jednocześnie zamaskować jego niedoskonałości.

Dzięki profesjonalnym zdjęciom obiekt będzie korzystnie zaprezentowany co sprawi większe zainteresowanie jego zakupem, wynajmem lub usługami jakie oferuje. Zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane do reklamy i promocji Państwa obiektu.

Czy warto inwestować w profesjonalne zdjęcia? Oczywiście, że tak. W czasach internetu i social mediów brak dobrych, sprzedażowych zdjęć to duży problem i ograniczenie dla biznesu. Jak wiadomo klient kupuje oczami, dlatego profesjonalne zdjęcia są niezbędne w przypadku wynajmu i sprzedaży nieruchomości, prowadzeniu restauracji, sal weselnych, hoteli i pensjonatów.
Zobacz również